Hakkımızda

BATI E-OFİS İLE TANIŞMA ZAMANI!

Yeni bir iş yapmak, şirket kurmak isteyip ofis masraflarınızı düşünüyorsanız BATI E-OFİS tam size göre… Yeni işinizin ve şirketinizin vitrini olalım BATI E-OFİS olarak masraflarınızı azaltalım..

YENİ ŞİRKET KURACAKLAR , TASFİYE HALİNDEKİ ŞİRKETLER, KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAK İSTEYENLER, DOKTORLAR ve AVUKATLAR sizler için hayalinizdeki ofisinizi  dizayn edelim… Size de Elektrik, Isınma, İnternet, Temizlik, Güvenlik, Sekreter, Aidat, Stopaj Masrafları olmaksızın ofisinizin keyfini çıkarmak kalsın…

BATI E-OFİS

Yasal adres olarak sanal ofisinizin adresini verin toplantı ve görüşmelerinizi sanal ofisinizde yaparak ayda herşey dahil 175 TL olmak üzere yıllık SADECE VE SADECE 2100TL’ ye  başka hiçbir ücret ödemeden ofisinizi sizin için hazır hale getirelim…

SANAL OFİS, yeni kuracağınız şirketiniz için gerekli adres bilgisi sağlayarak gerektiğinde toplantı ve görüşmeleriniz için uygun ortam sağlayarak gereksinim duyulan tüm ihtiyaçlarınızı sağlayabileceğiniz ve müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz bir ofis türüdür.

Freelance ve proje bazlı çalışanlar, girişimciler, yaptıkları iş nedeniyle daha çok hayatı seyahatte geçenler, şantiye ya da üretim sahalarında çalışanlar, sık müşteri ziyaretleri yapanlar, danışmanlık ve denetim yapanlar ya da home-office çalışanların ihtiyaçlarını karşılarken masraflarının minimum düzeye inmesini sağlar.

BATI E-OFİS İMKANLARI NELERDİR?

  • Yasal adres ve telefon imkanı,
  • Görüşme ve toplantılar için ön hazırlıkların yapılması, toplantı süreci boyunca gereksinimlerin karşılanması,
  • Çağrı hizmeti :Sekreterimiz aracılığı ile gelen çağrıların sizin adınıza cevaplanması ve tarafınıza iletilmesi,
  • Posta hizmeti ile kargolarınızın alınıp  tarafınıza teslimatının zamanında yapılması,
  • Müşterilerinizi prestijli bir lokasyonda karşılama imkanı,
  • Sınırsız İnternet imkanı,
  • Sıcak-soğuk içecekler ve ikramlıklar

ŞİRKETİNİZİN MALİYETLERİNİ BİZİMLE DÜŞÜRÜN.

BATI E-OFİS ile yapacağınız işbirliği sonucu her şey dahil ayda 175 TL olmak üzere yıllık SADECE VE SADECE 2100TL’ den başka  hiçbir ücret ödemezsiniz.

Sanal Ofis ve  Yasal adres için 1 yıl boyunca 2100 TL dışında hiçbir ücret talep edilmez….

Kredi kartına 12 TAKSİT imkanımız vardır.

2100TL karşılığı 1 yıl boyunca ; Kira, Elektrik, Isınma, İnternet, Temizlik, Güvenlik, Sekreter, Aidat, Stopaj Masrafları yok…

Aylık hazır ofis kiralama hizmetimiz yoktur.  Sadece gerekli hallerde, saatlik kiralanabilen  MAKAM ODALARIMIZ ve TOPLANTI ODALARIMIZ mevcuttur. Paylaşımlı ve ortak ofis masalarından ayda 1 saat ücretsiz yararlanabilirsiniz.

1 yıl süreli yasal adres sözleşmesi için geçerli  2100TL fiyata dahil olan hizmetler içinde ;Yasal Adresinizde size gelen kargo ve postalar bizim sekreterimiz tarafından teslim alınır, muhafaza edilir.

Size e-posta ve SMS gönderilerek gelen evrak/kargo hakkında bilgi verilir.
Siz de uygun olduğunuzda ofisimize uğrayıp size gelen postayı bizden alabilir veya isteğiniz doğrultusunda gelen posta açılır, tarayıcıdan geçirilerek görüntüsü alınır ve bu görüntü size e-posta ile gönderilir.